Chladničky a Mrazničky Miele

Chladničky / Mrazničky

Není lednička jako lednička. Pokud chcete mít potraviny uložené hospodárně a přehledně, pak jsou chladničky a mrazničky Miele tou prvou volbou. Ať už se rozhodnete pro samostatnou chladničku, mrazničku nebo pro jejich kombinaci, oceníte mnoho exkluzivních funkcí a detailů. O nízké spotřebě a tedy úspoře pro vaši peněženku a šetrnost k životnímu prostředí snad ani není třeba hovořit, neboť tyto vlastnosti jsou pro Miele samozřejmostí. Na výběr máte jak volně stojící, tak i vestavné chladničky s mnoha uživatelsky přívětivými funkcemi.

 

Side by side kombinace

Pokud chcete mít potraviny uložené hospodárně a přehledně, pak jsou chladničky a mrazničky Miele tou pravou volbou. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli kombinaci chladničky a mrazničky, oceníte mnoho exkluzivních funkcí a detailů. O nízké spotřebě a tedy úspoře pro vaši peněženku a šetrnost k životnímu prostředí snad ani není třeba hovořit, neboť tyto vlastnosti jsou pro Miele samozřejmostí.

 

Vinotéky

Pokud patříte k milovníkům vína a věnujete pečlivý výběr jeho výběru i uskladnění, pak se neobejdete bez vinotéky Miele. Naše vinotéky zajistí, že vaše víno bude uloženo v ideální kondici a vždy tedy i připraveno ke konzumaci. Ať už budete chtít potěšit sebe nebo pohostit své blízké.

 

lista-chladnicky