GEA Farm Technologies

UNIPRO SERVIS a GEA Farm Technologies

Jsme zástupci německého koncernu GEA Farm Technologies pro český trh a poskytujeme našim zákazníkům kompletní sortiment zejména v oblasti dojení a chlazení mléka. Kompletní nabídku výrobce naleznete na webových stránkách výrobce

Dojení a chlazení

Zákazníci a experti z celého světa nám pomohli vyvinout naši filozofii dojení. Individuální dojicí soupravu s novou technologií, vynikající pulzací a stabilním nízkým podtlakem.

Servis a hygiena

Spektrum našich služeb je koncipováno tak, aby Vám, producentům mléka, nabídlo vše, co potřebujete v oblasti servisu, doprovázejícího hygienické produkty, náhradní díly a příslušenství k dojení, a to pro dosažení maximální efektivity ve Vaší dojírně.

Stáj a kejda

Krmný program GEA Farm Technologies obsahuje nejen vysoce kvalitní krmné zábrany, ale také efektivní řešení konvenčního nebo automatizovaného zásobení krmením.


Kompletní systémová řešení na vysoké úrovni

Všude, kde se vyrábí mléko nebo jde o chov hospodářských zvířat, je GEA Farm Technologies vždy správnou volbou. Již od roku 1926 jsme známi jako přední světový výrobce technických inovací, integrovaných produktových řešení a efektivní hygieny zvířat. Pomáháme farmářům, aby produkovali mléko, splňující vysoké normy, a to při efektivních nákladech. Součástí našeho profilu, jako poskytovatele kompletních systémových řešení pro všechny velikosti podniků, jsou i systémy kejdy a vybavení stájí pro chov hospodářského dobytka.

Se všemi našimi závazky a hloubkovými systémovými znalostmi, s našimi profesionálními produkty a komplexními službami usilovně pracujeme na stále se lepšící kvalitě mléka a dobrých životních podmínkách pro odchov hospodářského dobytka. Jsme správná volba! Naši kolegové a prodejci GEA Farm Technologies Vás budou aktivně podporovat při Vaší každodenní práci. S produkty a aplikacemi, které jsou vyvíjeny a vyráběny dle nejpřísnějších směrnic a v souladu s certifikovanými normami.

GEA Farm Technologies nabízí propojené výrobky a aplikovaná řešení, která dnešní výrobci označili jako své nejzásadnější potřeby. Od návrhu a plánování kompletních zařízení až k obchodním konceptům, včetně každodenního řízení a řízení farmy, to vše je začleněno do našeho Systému komplexních řešení.

Naše zaměření se na inovaci výrobků a průlomové technologie umožňuje dnešním výrobcům mléka dosahovat vyšší efektivity využitím nových trendů a jejich začleněním do pracovních procesů. Proto jsou jejich optimální standardy produktivity v každodenní práci klíčem k úspěchu.

Naše komplexní zkušenosti v oblasti produkce mléka a jeho skladování, kejdové technologie (shrabování, skladování a další využití), vybavení stáje a automatického krmení nabízí moderním farmářům komplexní řešení, které jim pomůže dosahovat trvalých úspěchů. Systémové řešení pro hospodářská zvířata doplňuje také poskytování moderních služeb a hygienický program.

Pro Vás, jakožto našeho zákazníka, to znamená:

  • Zajištění všech řešení od jediného partnera
  • Hladké začlenění jednotlivých procesů do celkových provozních konceptů
  • Naše služby a odborné znalosti = benefity pro Vás
  • Řízení projektu během celé instalace


NYNÍ DOSTUPNÉ!

MILK BUGGY+ Mobilní vozík pro mladý dobytek s kapacitou 120 litrů a 200 litrů
MilkBuggy představuje ideální řešení pro ty, kteří chtějí nejmladším členům svého stáda dopřát optimální krmení. Nabízí možnost míchaní, ohřevu, přepravy a dávkování mléka. Zařízení je dostupné ve dvou velikostech – 120 litrů a 200 litrů. Novinkou je integrovaná čisticí funkce. Ať už dáváte přednost krmení mlékem nebo mléčnou náhradou, MilkBuggy + vyhoví všem vašim potřebám. Nový design navíc nabízí intuitivní ovládání a komfortní a rychlou přepravu.

Leták ke stažení ZDE!

Náš odkaz je utvářen názvy společností, které v současnosti hrají důležitou roli na trhu  a které si stojí za kvalitou, vytvářením hodnot a inovativností. Na základě toho pokračujeme v tradičních, osvědčených názvech společnosti v pojmenovávání našich produktových řad. Naše produkty rozvíjejí smysl každého z nich a relevantnost jako pečeť kvality pro mimořádnou kvalitu produktů GEA Farm Technologies.

Všechny tyto firemní značky, které nyní reprezentují naše produktové řady a obchodní jednotky, mají bohatou a jedinečnou historii.

Vůdčí kompetence a průlomová technologie: produkty přední firemní značky WestfaliaSurge jsou celosvětově vnímány jako ty, co udávají průmyslové trendy. Produktová řada WestfaliaSurge společnosti GEA Farm Technologies je stěžejním bodem moderní produkce mléka.

Kanadská společnost Houle je předním výrobcem systémů a řešení pro management kejdy. Robustní konstrukce špičkové kvality produktové řady Houle společnosti GEA Farm Technologies perfektně splňuje náročné požadavky každodenní rutinní práce a je lídrem v kvalitě v Severní Americe.

Royal DeBoer vybavení stájí je tradiční společnost, známá a ceněná napříč celou Evropou, která byla založena již v roce 1861 v Leeuwarden, v Nizozemí. Produktová řada Royal DeBoer společnosti GEA Farm Technologies poskytuje kompletní řešení vybavení stájí s širokým spektrem produktů, které splňují nejrůznější požadavky, kladené na chov hospodářského zvířectva, a to zejména v oblasti komfortu, krmení, manipulace s dojnicemi, hygienou a klima ve stáji.