Ustájení zvířat

Pro ten nejlepší komfort zvířat

Funkční, šetrné ke zvířatům a snadno udržovatelné – nabízíme široké portfolio produktů vybavení stájí.

cow comfort tcm167-84492

Přeneste pohodu, jakou mají zvířata na pastvě i do své stáje. Naše instalace do stájí nabízí koncept ležišť, přizpůsobený Vašim potřebám, jehož výsledkem je maximální komfort Vašich zvířat. Ať už ve volném prostoru nebo ve stájích s vazným ustájením, naše ležiště a matrace pro krávy jsou vždy uzpůsobeny přirozenému chování krav.

feeding tcm167-84525

Pokaždé čerstvá a čistá voda pro napájení Vašich zvířat a současně i snadné ovládání a čištění – kombinaci, která zaručuje úspěch, získáte v našem širokém portfoliu produktů hrazení pro krmení a napájecích stanic. Naši specialisté na stájové instalace Vám rádi nabídnou své služby.

 

Behandelstraat2019 178 tcm167-84531

Zjednodušuje management stáda – dojnice jsou ošetřovány rychle a bez pomoci další osoby.

free stall cleaner tcm167-84580

Čisticí systémy pro náročné profesionální použití: zvolte to nejlepší z našeho obrovského portfolia konfigurací lopat a pohonných jednotek. Máme adekvátní řešení pro všechny velikostí stájí – používáme robustní, vysoce kvalitní provedení našich produktů. Odolná, prověřená a osvědčená technologie včetně moderních robotů.

cuw curtain tcm167-84676

Tolik světla a vzduchu, kolik potřebujete. Je tak snadné vytvořit zdravé klima ve stáji. Pro všechny typy instalací nabízíme vhodné typy ventilátorů, větrací závěsy, hřebenové větrací štěrbiny, propracované systémy větrání stájí a klima řízení.

Teaser cow brushes178x100 tcm167-100971

Udržování krav v čistotě napomáhá výrazným způsobem posílit hygienu. Čistá kůže, zejména na hřbetu zvířat přispívá také lepšímu ochlazování zvířat.