Vaření / Pečení

Program CombiSet

Nakombinujte si přístroje přesně dle vašich představ. Nejenže s přístroji Miele CombiSet už nemusíte volit mezi plynovými, sklokeramickými nebo indukčními varnými deskami. Tyto přístroje si můžete libovolně nakombinovat společně s dalšími prvky, jako jsou vestavné fritézy, tepany pro přípravu prvotřídních minutek, váhy, grily a varné desky pro wok. Díky takto vybavené kuchyni můžete popustit uzdu své fantazii a kuchařskému umění.

Parní trouby

Parní trouba je opravdový talent – ideální doplněk pečicí trouby a varné desky. Ať už budete připravovat jednotlivé přílohy nebo rovnou kompletní menu, Vaše požadavky nemusí mít žádné hranice. Naopak: parní trouba poskytuje i při rozmrazování, ohřívání, blanšírování, zavařování, odšťavňování nebo sterilování kvalitní služby.

Odsávače par

Během vaření a přípravy pokrmů vznikají při rozpouštění a rozehřátí výpary, které obsahují mastnotu, vlhkost a aromatické látky. Tyto pozůstatky v kuchyni nejsou moc příjemné, a když ulpí na stěnách, nábytku a dekoracích, budete je velmi těžko odstraňovat. Proto vám nabízíme výkonné digestoře, které umí zbytky tuků, vlhkosti a aromatických látek z odsávaného vzduchu odstranit a zajistit tak ve vaší kuchyni příjemné klima a minimalizovat množství usazených nečistot ve vaší kuchyni.

Nahřívače nádobí

Nahřívače Miele jsou šikovným pomocníkem pro všechny příležitosti: připraví pokrm při nízkých teplotách, udržují teplotu připravených jídel nebo předehřejí talíře a šálky na kávu. Zkrátka všestranné.

Pečící trouby / sporáky

S pečicí troubou Miele zažijete každý den naprosto jedinečné momenty: s designem, jehož moderní vzhled odolává času, s funkčností, která každý den ulehčuje práci, a s kvalitou, která přináší radost po desetiletí.

Varné desky

Ať už se rozhodnete pro elektrickou varnou desku nebo plynovou, varné desky Miele budou naplňovat Vaše představy a požadavky každý den. V sortimentu máme sklokeramické varné desky, indukční varné desky i plynové varné desky a je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete.

Mikrovlnné trouby

Mnozí z nás si stále nedovedou představit život bez mikrovlnné trouby. Tyto přístroje rychle vykouzlí chutná hlavní jídla, svačinku nebo rozmrazí zamražené potraviny: v nadčasovém designu, s funkcemi, které usnadní práci, a v kvalitě, která Vás bude doprovázet dlouhá léta.

lista-peceni-vareni