O firmě

Firma UNIPRO SERVIS, spol. s r.o. byla založena 23.10.1995 jako prodejní, servisní a montážní firma technologií dojení a chlazení mléka německé firmy Míele – Meltec a pro technologie krmení prasnic PORCODE holandské firmy NEDAP AGRI. Posléze začala s prodejem technologií krmení prasat a stájového zařízení německé firmy WEDA a vzduchotechniky německé firmy MOLLER. 

Trvalé zvyšování podílu prodaných zařízení na trhu v České republice vedlo od roku 1997 k rozšíření služeb pro investory z řad zemědělské veřejnosti o projektovou činnost a dodávky zemědělských staveb „na klíč“.

V roce 1998 došlo ke sloučení firmy Míele – MELTEC s německou firmou GEA WestfaliaSurge GmbH. Tyto změny se projevily i u nás a proto dnes firma UNIPRO SERVIS, spol. s r.o. zastupuje na našem trhu v oblasti technologií dojení a chlazení mléka německou firmu GEA Farm  Technologies. I nadále pak zůstala firma UNIPRO SERVIS, spol. s r.o. prodejním partnerem firmy Míele a nabízí její kompletní sortiment od domácích spotřebičů, bílé techniky, až po profi přístroje.

Za dobu neustálého rozvíjení firmy jsou realizovány akce, které spočívají v dodávkách od projektové dokumentace, přes provádění rekonstrukcí nebo novostaveb stájí, montáže technologie až po záruční a pozáruční opravy. Firma UNIPRO SERVIS, spol. s r.o. má ve svém týmu spolehlivé odborníky, jejichž hlavním cílem je spokojenost zákazníka.

koncern miele-logo