Chlazení

Výběr z mnoha řešení k ochraně Vašeho mléka!

Dobré chlazení je rozhodující pro udržení kvality mléka: zastaví nebo zpomalí růst bakterií a působí jako prevence před změnou složení mléka, určeného ke zpracování. V GEA Farm Technologies se specializujeme v oblasti chlazení a zůstáváme věrni koncipování a výrobě efektivních spolehlivých a inovativních systémů.

Vždy myslíme na to, že by inovace měla být hnací silou, jdoucí ve stopách vývoje našeho portfolia produktů. Naším jediným cílem je uspokojit potřeby našich zákazníků a předvídat jejich požadavky na vysokou úroveň výkonnosti a komfortu. V GEA Farm Technologies nabízíme rozmanitá technická řešení, která dokáží flexibilně vyhovět různým typům mléčných provozů: chladící tanky s přímým chlazením, předchlazení, rychlé chlazení, zařízení na zpětné získávání tepla, mobilní chladící zařízení, chlazení pro automatizované dojení, zařízení pro sběrná střediska, atd.

Kuehltanks Navigation 178x100-px tcm167-82422

Ať už s objemem 885 nebo 30 000 litrů, naše uzavřené chladící tanky vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Zahrnují v sobě nejmodernější technologie chlazení, oplachování, ovládání a měření.

pre and instant tcm167-82428

Úspora energie, snížení zátěže kondenzátoru a vůbec žádná šance na množení bakterií: Naše systémy rychlého zchlazení a předchlazení nabízí mnoho řešení a jsou navrženy dle průtoku mléka, doby dojení a dostupnosti vody a elektřiny.

jetcool tcm167-82429

Mobilní chladící zařízení pro provozy s příjezdovými cestami, které jsou pro průjezd vozidel příliš úzké.

Cooling Vats tcm167-82434

GEA Farm Technologies chladící vany otevřeného typu jsou řešením pro malá stáda nebo malá sběrná centra. Díky jejich efektivitě, spolehlivosti a kompaktnímu designu se z nich již po několik let staly nejprodávanější produkty v mnoha zemích světa. Osvědčené chladicí vany jsou dostupné v kapacitách od 320 do 1950 litrů.

TCool NEU 178x100-px tcm167-82440

Využívejte zařízení na zpětné získávání tepla společnosti GEA Farm Technologies k výrobě energie a úspoře peněz.