Management farmy

Dopřejte si více času sami pro sebe

Dopřejte si více času sami pro sebe: Spousta úkolů denního managementu stáda může spolehlivě probíhat automaticky s kompletním systémem managementu stáda, jako je DairyPlan C21 nebo ve specifických oblastech. Díky principu modulárních stavebních bloků může být systém optimálně přizpůsoben všem velikostem mléčných farem a jejich požadavkům. Počínaje krmením mimo dojírnu, systémem řízení dojení, přes systémy krmení v dojírně, automatickou selekci až k systémům identifikace zvířat, automatického rozpoznávání říje nebo optimalizace procesů přímo v dojírně.

herd management software tcm167-82375

Snadné provádění správy stáda – Kompletní a spolehlivé údaje na první pohled: Od spotřeby krmiva a celkových nádojů mléka až k výsledkům každého jednotlivého zvířete, nejčerstvější informace a celoroční provoz. Stále budete mít spolehlivá data, na základě kterých se budete rozhodovat.

milk meters tcm167-82323

Přesným měřením nádoje získáte důležité informace o výkonnosti a zdraví každého jednotlivého zvířete, stáda a Vaší práce. Použijte pro svůj plán provozu sjednocenou techniku našeho modulového systému.

concentrate feeding tcm167-82384

Ať už vevnitř nebo mimo dojírnu, krmení bez přestávek podle standardů moderní nutriční fyziologie. GEA Farm Technologies nabízí inteligentní software a spolehlivé systémy krmení, které je možné integrovat do systému DairyManagementSystem 21.

selection tcm167-82398

Šetřete cenný pracovní čas a automatizujte selekci Vašich zvířat. Nabízíme řešení na míru každé farmě. Podle Vašich požadavků je možné vzájemně kombinovat různé systémy.

id tcm167-82404

Elektronická identifikace zvířat je základem managementu stáda. Sbírejte automaticky všechny technické údaje o Vašem provozu s elektronickým systémem identifikace zvířat, jako jsou například dojivost, zdravotní stav zvířete nebo plodnost. Využijte příležitosti, jakmile se objeví: S rescountery, kombinovaným systémem identifikace zvířat a měření jejich aktivity Act ID a DairyPlan C21 máte spolehlivou metodu pro rozpoznání říje u jalovic a krav.

scales tcm167-82406

Udržujte kondici svých zvířat pod kontrolou. Kontinuální sledování hmotnosti a automaticky prováděné analýzy Vám poslouží jako základ pro strategie krmení, zdroj informací o stravovacích zvyklostech a pro regulování nádojů mléka.

milk meters tcm167-82323

Management přímo v centru dění! Optimalizujte průběh práce rovnou ve Vaší dojírně. O zvířata je individuálně a řádně pečováno, jsou selektována a ošetřována. S využitím jednoho programu tak budete mít všechny údaje o zvířatech a produkci na jednom místě.