Strukové gumy a hadice

V roli prostředníka mezi zvířetem a strojem mají strukové návlečky a hadice složitý úkol – musí splňovat striktní hygienické normy. Aby odolaly vysokému stupni mechanické námahy a agresivním vlivům vnějšího prostředí, jsou naše strukové návlečky a hadice předmětem nejrůznějších provozních zkoušek a testů kvality, se kterými začínáme již v počáteční fázi vývoje a pokračujeme až k jejich používání přímo na farmě.

Unikátní složení použitých materiálů a konstrukce jednotlivých návleček a hadic z našich produktů činí správnou volbu pro rychlé, bezproblémové a úplné vydojení. Silikonové nebo gumové, jedno nebo vícedílné, s úzkým nebo širokým otvorem – pro Vaše stádo a Vaše dojící zařízení doporučíme vždy ty nejvhodnější návlečky.

Naše originální mléčné nebo podtlakové hadice jsou konstruovány tak, aby splňovaly nejvyšší průmyslové standardy. Hadice jsou zároveň pružné a robustní, což zaručuje jejich dlouhou životnost. Aby dojící souprava, potažmo silikonová nebo gumová struková návlečka, podávala nejlepší možné výkony, je zapotřebí, aby návlečka seděla na vemeni, jako dobrá bota padne na nohu.

classic pro tcm167-84025

Silikon – materiál s vynikajícími vlastnostmi.

classic liner tcm167-84033

Speciální kaučuk pro příjemnou masáž struků.

Schlaeuche-aus-Silikon 178x100px tcm167-84029

Rezistentní, zdravotně nezávadné a dostupné v mnoha různých průměrech a délkách

large rubber hoses tcm54-84037 neu2 tcm167-84037

Pro nejlepší průtok mléka a proudění vzduchu: krátké nebo dlouhé pryžové hadice s různými průměry.

plastic hoses tcm167-84041

Ideální pro systémy podtlaku: průhledné a odolné proti tlaku, hadice s tkaninou a spirálové hadice v různých provedeních.