Příslušenství

Široká nabídka příslušenství pro hladký chod Vašeho provozu

Kompletní portfolio příslušenství GEA Farm Technologies zajišťuje vysokou kvalitu, odolnost a spolehlivost! Náš servisní tým nabízí Vaší farmě příslušenství, vyrobené na zakázku. Při konzultaci s námi se dozvíte více.

zitzenmessung tcm167-83829

S kompletním vybavením pro dojení GEA Farm Technologies dosáhnete těch nejlepších předpokladů pro efektivní dojení!

milking hygiene tcm167-83848

Pouze špičkové standardy hygieny vnitřku i vnějšku dojicího zařízení zaručují nejlepší kvalitu mléka! Produktová řada výrobků pro hygienu dojení GEA Farm Technologies efektivně dodržuje tyto standardy tak, aby mohlo být dosaženo hladkého průběhu dojení, a to jak pro obsluhu, tak i pro dojnice.

Schaumlanze MG 178 tcm167-83877

Pomocí správné techniky čištění a dávkování dosáhnete větší úspěšnosti dojení!

farm supplies tcm167-83903

Hledáte příslušenství pro přepravu, technické vybavení nebo pro bezpečnostní zařízení? U nás najdete cokoli, co potřebujete: S příslušenstvím do stájí GEA Farm Technologies jste vždy na straně úsporného a bezpečného provozu.

animal care tcm167-83935

Zřetelná a rychlá identifikace zvířat, profesionální podpora zdraví zvířat, a také vhodné ustájení, krmení a správné dezinfekční přípravky pro zdravější růst mladého dobytka. To vše získáte v našem portfoliu produktů pro péči o zvířata „vše v jednom“!

 

lubricants tcm167-83952

S produktovou řadou našich maziv dosáhnete plynulejšího mechanického chodu zařízení! Výsledkem je vyšší výkonnost a delší životnost Vašeho systému.

wasser tcm167-83969

Optimální podmínky, co se týče vody, jsou důležité nejen pro zlepšení zdraví Vašich dojnic, ale také k prodloužení životnosti Vašeho dojícího zařízení! S produkty GEA Farm Technologies je nyní úprava vody hračkou!

work wear tcm167-84007

Atraktivní a profesionální vzhled od hlavy až k patě! Pracovní oděvy GEA Farm Technologies nejen, že dobře vypadají, ale při maximálním komfortu nošení vyhoví i těm nejnáročnějším nárokům.