Základní stavební kameny dojení

Zákazníci a experti z celého světa nám pomohli vyvinout naši filozofii dojení. Individuální dojicí soupravu s novou technologií, vynikající pulzací a stabilním nízkým podtlakem: Vaše důvěra v naše základní stavební kameny dojení je oprávněná!

Filozofie dojení

milking philosophy tcm167-80952

Již více než 80 let společně se specialisty a zákazníky z celého světa neustále optimalizujeme naši filozofii dojení. Výsledkem je rychlý, efektivní a především komfortní proces dojení Vašich zvířat, při kterém se používají vysoce kvalitní produkty předního výrobce na světovém trhu.

Dojačka

Clusters tcm167-82010

Každé vemeno má jiný tvar! Zvolte si individuální dojačku z našeho modulárního systému, který nabízí různé druhy sladěných prvků, přizpůsobených Vašim potřebám. Výsledkem používání našich dojaček je lepší přizpůsobivost a mobilita při dojení, ergonomická manipulace s dojačkou, stabilní podtlak a optimální průtok mléka.

Polohování dojačky

cluster positioning tcm167-82022

Nyní je snadné dojit ve správné pozici. Naše GEA Farm Technologie polohovací systémy zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti soupravy na všechny čtvrti vemene a vysoká pohyblivost všech dílů ramene snadno sleduje pohyb dojnic. Výsledkem je zkrácení doby dojení a šetrné zacházení s Vašimi zvířaty.

Pulzace

pulsation tcm167-81964

Ať je pulzátor pneumatický nebo elektronický, s nebo bez stimulace a automatického snímání dojačky – frekvence a poměr pulzů musí být správné. Správná pulzace napomáhá vyššímu nádoji a podporuje zdraví vemen.

Zásobení podtlakem

vacuum supply tcm167-81993

Podtlaková technika společnosti GEA Farm Technologies je konstruována tak, aby poskytovala konzistentní a stabilně nízký provozní podtlak ve všech částech podtlakových rozvodů dojicího zařízení, díky čemuž kvalitně a šetrně vydojí Vaše zvířata a navíc i šetří jejich namáhané struky, což má zase pozitivní vliv na zdravotní stav vemene. Kombinujeme robustní čerpadla využívající nejmodernější ovládací prvky s vhodným průměrem trubic, což zaručuje stabilní, efektivní a bezpečné podmínky pro dojnice, obsluhu i samotné zařízení.