MIELE produkty

UNIPRO SERVIS a Miele

Díky vývoji na trhu jsme se postupně stali zástupci firmy Miele pro celé její portfolio, jsme tak schopni zajistit dodávku spotřebičů do domácnosti i kompletní vybavení profesionálních kuchyní nebo jiných provozů.

miele-logo

 

Sortiment

Kompletní sortiment i s detailními informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce nebo použijte menu v levé části našeho webu.

 

Firma Miele

Firma Miele je německý výrobce vysoce kvalitních elektrických přístrojů pro domácnost a přístrojů pro profesionální využití. Sídlo firmy se nachází v německém Güterslohu. Firma byla založena v roce 1899 a od té doby je v rodinném vlastnictví. Jejími zakladateli byli Carl Miele a Reinhard Zinkann. Ve vedení společnosti stojí již čtvrtá generace.
Od svého založení má firma jako své motto „Být stále lepší“. Je to ambiciózní zásada, za kterou se skrývají vysoké nároky, jež firma klade na sebe a na své produkty. Neustále zlepšovat sebe sama a tím být lepší než ostatní. Tato zásada není žádnou frází. Je to způsob nazírání na svět, který je každodenně uskutečňován vedením firmy i spolupracovníky.

Přístroje Miele se vyvážejí do celého světa a firma má svá vlastní zastoupení na všech pěti kontinentech.

 

CZ SO MG foto