Dojírny

Spoléhejte na nejmodernější technologii!

Bez ohledu na velikost stáda, dispozice prostoru nebo personální obsazení, GEA Farm Technologies nabízí adekvátní dojírny, dojicí soupravy, zařízení na měření množství mléka a hygienické vybavení.

rotary-milking-systems tcm167-82274

Naše kruhové dojírny AutoRotor způsobily převrat ve výrobě mléka po celém světě již před více než 10 lety. Od té doby byly nepřetržitě přizpůsobovány Vašim potřebám, které nyní stanovily standard úsporné výroby mléka, automatickou stimulaci, tichý a plynulý tok mléka.

herringbone-milking-systems tcm167-82295

Krátké vzdálenosti, otevřený přístup a dobrý výhled na zvířata z místa obsluhy Vám umožňují soustředit se na dojení a ne na časovou náročnost. Rutinní práce s naší flexibilní rybinovou dojírnou.

Dojírny Side-by-Side

side by side-milking-systems tcm167-82307

Dojení větších stád s vysokou úrovní výkonnosti dojírny znamená zkracování délky dojení, případně i omezování počtu pracovních sil. Využívání našich side-by-side dojíren zajišťuje jak zvířatům, tak i obsluze vysoký komfort.

tandem-milking-systems tcm167-82312

Není možné zvýšit produkci bez naší vyzkoušené a ověřené tandemové dojírny AutoTandem, která se vyznačuje dokonalou technikou a vysokou úrovní automatizace. Zvířata vcházejí do dojících boxů a i je opouštějí nezávisle na ostatních boxech. Uzavřený systém zajišťuje klidné prostředí, čistotu a nízké náklady na údržbu.

milk meters tcm167-82323

Přesným měřením nádoje získáte důležité informace o výkonnosti a zdraví každého jednotlivého zvířete, stáda a Vaší práce. Použijte pro svůj plán provozu sjednocenou techniku našeho modulového systému.

milking transfer systems tcm167-82327

Zařízení pro dopravu mléka od firmy GEA Farm Technologies mají vysoký výstupní výkon. Mohou být různě kombinována a velice snadno se instalují. Dodávají se v různých provedeních a výkonech podle velikosti dojírny a dojivosti stáda.

hygiene equipment tcm167-82340

V GEA Farm Technologies věříme, že výroby kvalitního mléka je možné dosáhnout pouze za předpokladu dodržování nejvhodnějších postupů při hygieně vemene a dojicího zařízení. Čisticí a dezinfekční systémy GEA Farm Technologies poskytují profesionální, vysoce účinné řešení, které lze aplikovat do každého typu dojírny.

více

Clusters tcm167-82010

Každé vemeno má jiný tvar! Zvolte si individuální dojačku z našeho modulárního systému, který nabízí různé druhy sladěných prvků, přizpůsobených Vašim potřebám. Výsledkem používání našich dojaček je lepší přizpůsobivost a mobilita při dojení, ergonomická manipulace s dojačkou, stabilní podtlak a optimální průtok mléka.

cluster positioning tcm167-82022

Nyní je snadné dojit ve správné pozici. Naše GEA Farm Technologie polohovací systémy zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti soupravy na všechny čtvrti vemene a vysoká pohyblivost všech dílů ramene snadno sleduje pohyb dojnic. Výsledkem je zkrácení doby dojení a šetrné zacházení s Vašimi zvířaty.